Діти оцінюватимуть фільми дорослих на фестивалі Дитятко

Діти оцінюватимуть фільми дорослих на фестивалі Дитятко

Цього року вперше на Міжнародному телевізійному фестивалі “Дитятко” програми, зроблені для дітей, будуть оцінювати самі діти.

Про це під час прес-конференції повідомив голова облради Сергій Чернов.

На сьогодні до оргкомітету фестивалю надійшло 110 робіт від 46 учасників. За інформацією голови облради, у заході беруть участь 27 студій з України, 12 — з Росії, 7 — з Білорусі. 9 студій беруть участь у фестивалі вчетверте. Найбільше прийнято робіт (по 29) із номінацій “Найкращій ігровий фільм” і “Найкращій анімаційний фільм”.

- Рада Європи погодилась заснувати нову номінацію “Місцеве самоврядування — це ми”, щоб ми очима дітей побачили, як вони розуміють місцеве самоврядування у себе в будиночку, на вулиці, у дворі, у селі, місті, районі і державі, - говорить Сергій Чернов. - Також приєднався до нас Міжнародний центр фільмів для дітей та молоді, членом якого ми стали цього року. Вони привезуть свій приз і одну з номінацій будуть оцінювати.

Сергій Чернов також повідомив, що цього року вперше за історію фесту програми, зроблені для дітей, будуть оцінювати самі діти. Дитяче журі оцінюватиме роботи дорослих, а доросле журі оцінюватиме роботи дітей.

Нагадаємо, з 21 по 24 вересня відбудеться IV Міжнародний телевізійний фестиваль “Дитятко”. Термін подачі заявок — до 15 серпня.

Тамара Кіч

За матеріалами:СЛОБIДСЬКИЙ КРАЙ