Фестиваль "Червона рута" шукає конкурсантів у Харкові

Фестиваль

http://cxid.info

17 листопада у Харкові проведуть кастинг виконавців.

у Харківському музичному училищі ім. Б.Лятошинського (вул. Червоношкільна набережна, 1-А) відбудеться відбір учасників відомого фестивалю "Червона рута".

Відбіркові конкурси проводяться за музичними жанрами: поп-, сучасна танцювальна, рок-, акустична, інша музика та український автентичний фольклор.

На відбірковому конкурсі будуть визначені переможці, які будуть брати участь у фінальних заходах фестивалю та представити свій регіон на всеукраїнському рівні.

Телефон для довідок: 732-94-42
ел. адреса для отримання форм заявок: hmu1952@mail.ru

Заявки та анкети учасників також можна заповнити в районних і міських відділах культури.

Довідка. Загальна кількість конкурсантів становитиме близько 3000 гуртів і солістів – це понад 5000 осіб з усіх областей України та АР Крим. Будуть представлені більшість районних центрів та сіл. Спеціально для участі у конкурсах буде створено і виконано близько 6 тис. нових пісень українською мовою.

Фактично, фестиваль робить з початківців зірок. Майже 90% відомих, популярних в Україні та за її межами вітчизняних виконавців, відкриті «Червоною рутою». Серед них: Руслана, Олександр Пономарьов, Ані Лорак, Сестри Тельнюк, Марія Бурмака, Віктор Павлік, Катя Чіллі, Альоша, гурти “ВВ”, “Брати Гадюкіни”, “Сестра Віка”, “Скрябін”, “Тартак”, “Піккардійська терція”, “Плач Єремії”, “Танок на майдані Конго”, “Мертвий півень”, “Кому вниз”, “Брати Блюзу”, “Гайдамаки” та інші.

 

 

За матеріалами: сайт фестивалю "Червона рута"