Грандіозний конкурс піаністів збере у Харкові провідних музичних агентів та викладачів

Грандіозний конкурс піаністів збере у Харкові провідних музичних агентів та викладачів

http://www.city.kharkov.ua/

З 19 по 30 березня 2014 року у Харкові відбудеться Міжнародний конкурс юних піаністів Володимира Крайнєва.

Як повідомив художній керівник конкурсу та його колишній переможець Олександр Романовський, конкурс цього року проходитиме у новому незвичному форматі.

Нововведення, в основному, торкнуться структури конкурсу: уперше відбірковий тур відбудеться по відеозаписах, а також програми, яка включатиме виконання твору сучасного автора. Тобто селекція учасників пройде на основі надісланих ними ж відеозаписів їх виступів. 

Призовий фонд конкурсу становитиме 30 тис. євро. Але крім грошових премій на лауреатів та переможців конкурсу чекають можливості творчого росту. Зокрема до складу журі будуть входити викладачі і керівники престижних європейських вишів та концертних майданчиків.

Як повідомив Олександр Романовський, свою згоду на участь у журі конкурсу уже дали Ванесса Леторж - декан фортепіанного відділення Лондонської музичної королівської школи; Паскаль Ессант - художній керівник музичного фестивалю в Ансі (Франція); Бен Гетске - директор фортепіанного факультету Ганноверської музичної школи, засновиником якої є Володимир Крайнєв. Також у журі будуть видатні музиканти і представники агентств, художні керівники фестивалів та музичних залів Європи. 

Переможці конкурсу матимуть можливість отримати контракт (ангажемент) для виступу на музичних майданчиках світового рівня Франції, Італії, Німеччини та Англії. 

Олександр Романовський зазначив, що програма конкурсу буде адаптована для кожної вікової категорії: молодша до 13 років і старша з 14 до 16 років. 

Заявки на участь у конкурсі та відеоматеріали прийматимуться до 1 грудня 2013 року, після чого розпочнеться селекція. Власне конкурс проходитиме у три тури: з 20 по 23 березня, з 24 по 25 березня. У третьому турі лауреати традиційно виконають програму у супроводі Академічного симфонічного оркестру ХОФ та Молодіжного симфонічного оркестру "Слобожанський". 

Тамара Кіч

За матеріалами:СЛОБIДСЬКИЙ КРАЙ