Картини виставлять в музеї, якого поки нема, у Харкові (ФОТО)

Картини виставлять в музеї, якого поки нема, у Харкові (ФОТО)

Фото Віктора Кочетова

Харківський художник Леонід Золотарьов свої картини, написані під час археологічних розкопок подарує майбутньому археологічному музею.

На презентації результатів археологічного польового сезону, що відбулася сьогодні в ХНУ ім. В. Н. Каразіна виставляли свої знахідки 12 експедицій області. На розкопки художника запросив знайомий археолог. Робота археологів для художника стала справжнім відкриттям.

- Найцікавіше було, коли на моїх очах відкопали кілька глечиків, яким понад тисячу років, - ділиться враженнями художник. - А ми перші люди за такий довгий час, які його побачили. І от я написав одну з робіт — натюрморт з артефактами, які тільки вийшли з землі. Вони не бачили сонця тисячу років і раптом ти їх дістаєш!

БІЛЬШЕ ФОТО З ВИСТАВКИ ДИВІТЬСЯ ТУТ

Леонід Золотарьов презентував картини, в яких зобразив життя археологічної експедиції під час розкопок, а також натюрморт зі щойно знайденими артефактами. Роботи планує передати в музей.

- Мені вже зробили пропозицію подарувати картину з глечиками археологічному музею, коли він запрацює, - ділиться художник.

Інна Пирлик

За матеріалами:СЛОБIДСЬКИЙ КРАЙ