Харків зі Львовом порівняла відома фешн-ведуча

Харків зі Львовом порівняла відома фешн-ведуча

http://fashinism.com/

Професіонали світової fashion-індустрії навчатимуть харків'ян моди.

У Харкові в інформаційно-виставковому центрі “Бузок” у рамках іміджевого проекту «Харьковская сирень. P.S.» відкрився філіал Kiev Fashion Institute (KFI).

Ділитимуться досвідом викладачі-професіонали моди: автор телепроекту «Тиждень моди з Дарією Шаповаловою», креативний директор Kiev Fashion Days Дар’я Шаповалова, історик моди, журналіст Зоя Звиняцковська, бізнес-тренер бутиків Анжела Владімірова, fashion-фотограф Соня Плакидюк, стиліст Катерина Гарбуз та ін.

- Відкриття регіональних філіалів – це показник того, що такі проекти потрібні людям. І не обов’язково професіональні дизайнери чи стилісти повинні виростати у столиці. Маю надію, що завдяки харківському філіалові талановиті люди матимуть змогу зрозуміти і навчитися основам фешен-індустрії, - сказала Дар’я Шаповалова.

Відома фешен-ведуча приїхала до Харкова уперше. Незважаючи на те, що перша столиця зустріла її дощем, місто гості сподобалося, ба більше — нагадало Львів. З кореспондентом “СК” вона поділилася своїми враженнями.

- Харків досить велике місто, і наскільки я встигла побачити — дуже красиве. Чудова архітектура, люди, така поетична погода, бруківка нагадали мені Львів, - поділилася своїми враженнями Дар’я Шаповалова.

За словами креативного директора KFI, щоб Україна покращила свої позиції на світовій фешен-арені, для цього повинний пройти деякий час, до того ж не вистачає людей-професіоналів.

- Для цього ми і працюємо, щоб в українській модній індустрії заявилися люди своєї справи. Маємо молоде покоління, думаю через два-три роки воно вже сформується, і буде цікавіше, - переконана Дар’я Шаповалова.

Тетяна Василець

За матеріалами:СЛОБIДСЬКИЙ КРАЙ