Харків'ян очікують музичні вихідні

Харків'ян очікують музичні вихідні

фото: із соціальної мережі

День класичної музики пройде 1 жовтня у низці закладів культури.

День класичної музики проходить у рамках Міжнародного дня музики, який відзначається щорічно 1 жовтня. Свято встановлене за рішенням Міжнародної музичної ради при ЮНЕСКО (International Music Council, IMC) в 1973 році.

Воно покликане максимально поширювати музичне мистецтво и принципів, що декларуються ЮНЕСКО, - мир і дружбу між народами, про еволюцію їх культур, про обмін досвідом та про розуміння різних естетичних цінностей, - про це повідомляє сайт Харківської міської ради.

У програмі заходів до Дня музики проходитимуть концерти за участю інструментальних і вокальних виконавців, екскурсії та лекції про музику і музикантів.

Концерти пройдуть в Харківській обласній філармонії, Харківському національному університеті мистецтв ім. І. П. Котляревського, Харківському національному академічному театрі опери та балету ім. М. Лисенка, хабі соціальної активності «Студія 42» та інших закладах культури міста.

Інтелектуальний фестиваль пройде у Харкові

Всі заходи Дня класичної музики - безкоштовні, але на деякі, наприклад, на екскурсії в філармонію, необхідна реєстрація.

Аліна Курлович