Кращий сільський голова Харківщини полюбляє читати Драйзера

Кращий сільський голова Харківщини полюбляє читати Драйзера

Тетяна Лугова за своє життя встигла опанувати кілька зовсім різних професій.

16 років присвятила роботі вчителя української мови та літератури, три роки працювала бухгалтером, і от уже 11 років вона – сільський голова Соснівки Красноградського району.

– За освітою я вчитель, а от бухгалтер – самоучка. Мій тато працював головним економістом. Він і навчив азам професії, – розповідає Тетяна Іванівна.

Цього року жінка стала кращим сільським головою Харківщини за результатом обласного конкурсу «Кращий працівник місцевого самоврядування». Тетяна Лугова блискуче продемонструвала свої знання законів та обов’язків сільського голови. Окрім того, завдяки їй та допомозі депутата Красноградської райради Віктора Біляка, у 2012 році в селі відремонтували 12 км доріг. Жінка завжди цікавиться проблемами односельчан. Телефон сільського голови працює цілодобово, а дім відкритий для людей навіть у неробочий час.

Від самого початку обов’язки сільського голови Тетяну Лугову не лякали, адже знала цю професію зсередини.

– Мені це близьке. Життя територіальної громади я знала з дитинства і розуміла, як треба працювати для людей. Мабуть, мені це передалося на генетичному рівні, адже мій батько все життя пропрацював сільським головою на громадських засадах,– розповідає Тетяна Лугова.

Як справжній учитель, жінка обожнює читати книги.

– Подобається історична тематика, дуже люблю Теодора Драйзера – це мій найулюбленіший автор. Звісно, дуже люблю українських авторів: Олеся Гончара, Тараса Шевченка, Григорія Квітку-Основ’яненка тощо, – ділиться жінка.

Також пані Тетяна полюбляє вишивати та в’язати. Її серветки добре вписалися в інтер’єр сільської ради та радують дітей, а теплі шкарпетки й рукавички у зимову пору зігрівають онуків.

Інна ПИРЛИК, матеріал з газети "Слобідський край" №12 від 26.01.2013

За матеріалами:СЛОБIДСЬКИЙ КРАЙ