М. Добкін та С. Чернов розстелили найдовший в Україні рушник (ФОТО)

М. Добкін та С. Чернов розстелили найдовший в Україні рушник (ФОТО)

Добкін та Чернов долучились до рекорда

Рушник завдовжки 2 921 метр і 14 сантиметрів, що створили майстри Харківщини, занесений до книги рекордів України.

До створення найдовшого в Україні весільного рушника під час обрядового фестивалю у Малинівці долучились голова Харківської обласної ради Сергій Чернов, голова облдержадміністрації Михайло Добкін, голова Чугуївської районної ради Ігор Сторожев, голова райдержадміністрації Володимир Лобойченко,  жителі 19 територіальних громад  Чугуївщини та мешканці Вовчанського, Великобурлуцького і Печенізького районів, повідомляє сайт облради.

Вісім пар молодих отримали подарунки від очільників регіону та Чугуївщини. Почесні гості фестивалю також погостювали на всіх подвір’ях, скуштували представлені там національні страви, поспілкувались із земляками.

ЯК ВСТАНОВЛЮВАЛИ РЕКОРД ПІД ХАРКОВОМ, ДИВІТЬСЯ ТУТ

ФОТОРЕПОРТАЖ ЗІ СВЯТА "ВЕСІЛЛЯ В МАЛИНІВЦІ" ДИВІТЬСЯ ТУТ

«Міць та сила нашого народу у його традиціях, які знаходять своє продовження у таких заходах, як малинівський весільний фестиваль. Тож я вірю і щиро зичу усім подружжям, щоб рушник, який занесений до Книги рекордів, все життя надійно поєднував їхні долі та серця», - побажав Сергій Чернов молодятам на церемонії відкриття фестивалю.

 
«Сьогодні на Слобожанщині ще один день, який дозволяє всім нам згадати наші традиції, згадати, які ми креативні, класні і талановиті. Вітаю всіх мешканців регіону з цим святом і висловлюю подяку всім, хто його організував», - зазначив голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін в ході церемонії відкриття фестивалю.


За матеріалами: Харківська обласна рада