Міс Світу-2013 з-під Харкова потрапила на конкурс краси випадково (ФОТО)

Міс Світу-2013 з-під Харкова потрапила на конкурс краси випадково (ФОТО)

фото з архіву героїні статті

Вероніка Марінка – звичайна школярка з Чугуєва, але саме вона місяць тому розтопила серця журі конкурсу краси "Міс Світу та Містер Світу-2013".

Секретами перемоги та життям поза об’єктивом фотокамер новоспечена Юна Міс Світу поділилася з кореспондентом «СК».

Життя «до»

З першої миті знайомства з Веронікою з’являється відчуття, що спілкуєшся щонайменше з особою королівських кровей. Витончена постать, лаконічні відповіді, кожне слово – зважене. Але ні про яку зіркову хворобу чи зарозумілість тут не може і йтися. Скромна та добродушна дівчина завжди рада новим знайомствам, але сьогодні в неї вкрай не вистачає часу. Новий статус вимагає щоденної праці над собою, бо попереду чекають нові випробування.

– Сьогодні я готуюся до наступного конкурсу краси – «Кришталева корона Росії», що відбудеться в Саратові, – розповідає Вероніка. – Це теж дуже серйозний конкурс, тому брати в ньому участь – велика честь для мене.

А почалося все, коли Вероніці було шість років. Старша сестра брала участь у конкурсі моделей та запропонувала маленькій дівчинці приєднатися. Тоді Вероніка вразила суддів, які одноголосно нагородили її титулом «Перспективна модель». Потім ще були подібні конкурси. Наприклад, у другому класі дівчина стала переможницею конкурсу «Юна принцеса» у школі. Але професійно займатися у дитячому театрі мод при харківському модельному агентстві почала трохи більше трьох років тому.

– У неї дуже насичене життя, – розповідає мати юної моделі Інга Марінка. – Тричі на тиждень Вероніка відвідує заняття у модельній школі, ще вона займається вокалом у музичній школі. Уроки вона робить, коли ми повертаємось на останньому автобусі додому.


Шість років Вероніка віддала дитячій музичній школі. Підсумками неабияких вокальних здібностей дівчини стали неодноразові перемоги у Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв імені Федора Шаляпіна. З таким чималим багажем навичок та вмінь восьмикласниця з Чугуєва не злякалася запрошення на участь у конкурсі мрії – «Юна Міс Світу».

Катерина Терещенко, матеріал з газети "Слобідський край" №71 від 15.06.2013

За матеріалами:СЛОБIДСЬКИЙ КРАЙ