Міжнародний танцювальний фестиваль пройде в Харкові

Міжнародний танцювальний фестиваль пройде в Харкові

Фото: із соціальної мережі

Фестиваль брейк-дансу «Breakidz» пройде в Харкові 23-24 вересня.

Цього року він збере танцюристів з України, Білорусі, Туреччини та Азербайджану. Зокрема, протягом року в різних містах України проводилися відбори, переможці яких покажуть майстерність у фінальній битві «Breakidz-2017», — повідомляє сайт Харківської міської ради. 

Як повідомив співорганізатор фестивалю Єгор Матюхін, цей фестиваль проводять в Харкові з 2000 року, і весь цей час впроваджуються нові системи змагань. Цього разу будуть командні і сольний Kidz/Pro-баттли по системах «WhyDon'tYouBreak» і «CypherBoss».

Вихованці харківських інтернатів створили картину заради миру і свободи

«WhyDon'tYouBreak» - командна система, коли група складається з шести танцюристів. Це баттл на виліт. Судді відразу визначають, хто вибуває, таким чином, сильний танцюрист може змагатися з шістьма суперниками. «CypherBoss» - фрістайловий баттл в колі без жеребкування. Кожен викликає того, хто йому приємний або навпаки. Переможця визначає суддя.

23 вересня фестиваль проходитиме з 10:00 до 21:00 у Харківській школі архітектури (вул. Конторська, 5), а 24 вересня - з 16:00 до 22:00 харків'яни зможуть побачити фінальні баттли на майданчику перед Харківським національним академічним театром опери і балету імені М. В. Лисенка.

Зазначимо, що в 2010 році харківський фестиваль «Breakidz» отримав право на проведення відбіркового туру на міжнародний чемпіонат «ChellesBattlePro», який проходить у Франції. За роки існування фестиваль відвідали гості майже з усіх континентів.