Мода сезону весна-літо 2013. Поради харківських дизайнерів

На днях моди в Харкові свою весняну колекцію представила молода дизайнер Ганна Яковенко.

Дівчина славиться створенням жіночних образів. Саме тому серед її моделей дуже багато довгих романтичних суконь. Ганна Яковенко впевнена, мода – явище циклічне, і цього сезону до України повернуться популярні тенденції 50-х і 60-х років минулого століття.

– На мій погляд, мода вже втомилася від буйства барв, силуетів, тому у моїй колекції весна-літо 2013 будуть представлені більш спокійні тони: бежевий, білий, молочний, сірий та частково чорний. Модним також буде одяг із вкрапленням більш яскравих кольорів: гірчичного, темно-червоного, – розповіла Ганна Яковенко. – У 2013 році, як і в попередніх сезонах, популярними залишаться сукні довжини максі. Актуальною буде й довжина до середини литки. Що стосується аксесуарів, то попитом користуватимуться об’ємні прикраси. Проте зрозуміло, що це буде доречним лише на неофіційних заходах. Повсякденний же одяг можна буде прикрасити, наприклад, поясом-стрічкою.

Дизайнер порадила не забувати і про підбори. Адже шпилька – це те, що робить жінку жінкою.

– У кожної дівчини мають бути і шпильки, і туфлі «лодочки». Проте цього сезону не можна буде обійтися і без зручного взуття. Особливої популярності набудуть широкий каблук і платформа, – запевнила Ганна Яковенко.

Іншу моду пропагує дизайнер Анастасія Мальцева. На її думку, наступного сезону популярним буде одяг, пошитий із дорогих тканин з використанням елементів стилю бароко.

– У моїй колекції весна-літо 2013 можна буде побачити багато золота. Раніше я дотримувалася мінімалізму, використовуючи у своїй лінії одягу лише два-три кольори. Проте зараз я хочу показати, що золото, популярне в 90-х роках, стиль бароко – все це можна використати і сьогодні для створення багатого красивого жіночого образу, – пояснює Анастасія Мальцева.

Модельєр порадила носити одяг класичного покрою. Популярними залишаться прямі сукні, жакети та жилети. Водночас мереживо, вишивка та великі аксесуари не будуть зайвими. Що стосується верхнього одягу, то жодна дівчина цього сезону не зможе обійтися без довгого стриманого пальто.

Ірина Гудзь, Інна Пирлик, матеріал з газети "Слобідський край" №138 від 17.11.2012

За матеріалами:СЛОБIДСЬКИЙ КРАЙ