На Печенізькому полі-2013 проведуть конкурс "Розсміши майстра"

На Печенізькому полі-2013 проведуть конкурс

http://www.new-format.com/

У ролі коміка виступить відомий український актор та юморист Богдан Бенюк

Уже цієї суботи, 14 вересня, в смт Печеніги відбудеться етнофестиваль «Печенізьке поле».

На сьогодні уже завершена підготовка до фестивалю, повідомив сьогодні директор Департаменту культури і туризму ХОДА Дмитро Кузнєцов. Готуватися до фестивалю почали ще у кінці жовтня 2012 року.

За його словами, фестиваль уже став національним.

- Ми з кожним фестивалем відшліфовуємо роботу організаційних служб для того, щоб люди хотіли приїхати сюди знову, - сказав Дмитро Кузнєцов. - Тому цього року змінилося зонування майданчиків.

Головна сцена залишиться там, де і раніше. Проте цього року вона стане більшою, а також на ній з'явиться більше світодіодних екранів. До зонування малих майданчиків підійшли більш серйозно і прискіпливо, аби майданчики на заважали один одному працювати.

Цього року, як і минулого, працюватиме зоокуточок, який уже полюбився малечі, що приїздила на фестиваль. Любителі поспівати зможуть продемонструвати свій вокальний талант на «Караоке на майдані» з неперевершеним ведучим Ігорем Кондратюком. Також на фестивалі проведуть купу майстер-класів.

Дмитро Кузнєцов розповів, що автобуси ходитимуть до місця проведення фестивалю від м. Пролетарська з 10:00. Відвозитимуть до Харкова — до останнього гостя. Квитки на автобус коштуватимуть 10 грн. Також будуть організовані місця для паркування автомобілів та велопарковки. Очікується, що фестиваль відвідають не менше 100 тис. гостей.

Як розповів режисер свята Олександр Бінус, на фестивалю проведуть конкурс «Розсміши майстра» по аналогії з телепрограмою «Розсміши коміка».

Також буде встановлено світовий рекорд — зварять казан каші — більше 3 тонн, що на 500 кг більше від нинішнього рекорду, встановленому в Англії.

Подарунки, виграні у конкурсах, як і минулого року можна буде забрати у цаповій крамниці.

Нагадаємо, що цього року на Печенізькому полі виступлять Бумбокс, Ренесанс, Гайдамаки та Ірина Білик. Ведучі концерту — Ольга Цибульська та Богдан Бенюк. А також уже ввечері, о 23:00 влаштують шоу флайбористів.

Інна Пирлик

За матеріалами:СЛОБIДСЬКИЙ КРАЙ