Про любов до татусів розкажуть діти Харківщини

Про любов до татусів розкажуть діти Харківщини

http://nashemisto.if.ua

У Харківській області стартував конкурс "Ось він який, мій ТАТО!". До оргкомітету вже почали надходити перші роботи дітлахів.

Шанс отримати пам'ятний подарунок або головний приз мають всі учасники конкурсу - діти до 15 років, які надішлють малюнок, фотографію чи письмову роботу про свого тата. Дітям пропонується розповісти про те, як вони люблять свого тата, як весело і цікаво  разом проводять вільний час та вихідні, разом виконують домашнє шкільне завдання, або про особливі вміння і таланти батька.

Таким чином організатори намагаються популяризувати тему добра, виховання дітей і підняти авторитет батька в сім'ї.

На конкурс приймаються роботи будь-якого формату та стилю виконання, до 31 жовтня 2012 року. Нагородження переможців відбудеться у прямому ефірі ТК «ОТБ».  Роботи можна надіслати або принести за адресою: Харківська обласна рада, 61002, м. Харків, вул. Сумська, 64, каб. 96. Тел. для довідок: (057) 700-53-05. E-mail: pressa@oblrada.kharkov.ua

Організатори: Харківська обласна рада та Харківська Асоціація дитячої екранної творчості «Дитятко». Конкурс проходить за підтримки голови облради Сергія Чернова.

 

За матеріалами: сайт Харківської обласної ради