Сьогодні “Брати Карамазови” і “С.К.А.Й” заспівають на площі Свободи

Сьогодні “Брати Карамазови” і “С.К.А.Й” заспівають на площі Свободи

http://toloka.hurtom.com/

Концерт розпочнеться о 18.00.

Концерт в рамках туру «Ми єдині», присвяченого 70-річчю початку визволення України від фашистських загарбників, відбудеться сьогодні, 4 листопада, на пл. Свободи (початок - о 18:00).

Тур проходить по великих містах України, і в різних містах виступлять різні творчі колективи. Зокрема, в Харкові виступлять групи «ЧАЙФ» (Росія), «Брати Карамазови» (Україна), «Різні люди» (Україна, Росія), «С.К.А.Й.» (Україна) і «Кубанський козачий хор» (Росія).

Як повідомили на прес-конференції в прес-центрі міської ради музиканти груп «Чайф» і «Брати Карамазови», ядром заходу стане не тільки музика, а й тема визволення України від фашистів.
За словами лідера групи «Брати Карамазови» Олега Карамазова, це буде смислової концерт, який не просто принесе задоволення любителям року, але і дасть можливість музикантам поспілкуватися з їхніми шанувальниками. «Ми хочемо поставити молоді питання: що таке Вітчизна? Хто така людина?» - підкреслив Олег Карамазов. 

У свою чергу лідер групи «ЧАЙФ» Володимир Шахрін підкреслив, що сьогоднішній рок-концерт - це данина молодим людям, які 70 років тому віддали свої життя, щоб сучасна молодь могла жити під мирним небом. За його словами, репертуар концерту буде різним: будуть і веселі, і філософські, і сумні, і патріотичні пісні. 

- Ідея туру «Ми єдині» - це збереження історичної пам'яті та правди, розвиток у молодих людей почуття патріотизму та любові до Батьківщини, реалізовані за принципом народної дипломатії, коли на сцени міст піднімуться і творчі колективи, і ветерани, і відомі і шановні громадяни країн, які брали участь у визволенні України та у Великій Перемозі», - зазначили музиканти. 

Стартував святковий тур 19 жовтня концертом у Севастополі, фінал проекту відбудеться 9 листопада в Києві, на Майдані Незалежності.

За матеріалами: Харківської міської ради