Суперсучасний Будинок культури працює під Харковом (ФОТО)

Суперсучасний Будинок культури працює під Харковом (ФОТО)

фото Катерини Терещенко

Сьогодні у Харківській області активно реалізуються соціальні ініціативи Президента України щодо створення умов для доступу громадян України до культурних послуг.

Яскравим прикладом реалізації цих завдань є відкриття у грудні 2011 року Будинку культури в Печенізькому районі. З 1997 року будівлю було закрито через її аварійний стан. Ренесанс районного Будинку культури припав на 2012 рік.

– Тривалі роки в районному центрі не було Будинку культури. Тепер це нова, багатофункціональна будівля, в якій може розвиватися молодь району, – розповідає голова Печенізької райдержадміністрації Олександр Гусаров.

Зараз у Будинку культури діють п’ять гуртків: два вокальні, один танцювальний, а також фольклорний гурток «Криниця» і Клуб любителів прекрасного.

У гуртках займаються понад 200 дітей району. Потрапивши до Будинку культури, поціновувачі музики можуть піти в музичну школу, любителі книжок – до бібліотеки з унікальним мультимедійним комплексом і комп’ютерним класом, а шанувальники братів Кличків мають можливість завітати до спеціального рингу для боксу.


– Ще ми дуже хочемо розвити важку атлетику, побудувати власний сучасний тренажерний зал. У нас навіть є дуже хороший тренер, заслужений майстер спорту Юрій Орлов, – поділився планами на майбутнє голова Печенізької райдержадміністрації.


Приємно подивитись і на майданчик біля районного Будинку культури. Харківська обласна рада сприяла асфальтуванню майдана, який не реставрувався з 1950-х років. А на позабюджетні кошти відреставровано пам’ятник невідомому солдату. До 2015 року керівництво району планує відремонтувати всі братські могили.

Катерина Терещенко, матеріал з газети "Слобідський край" №68 від 08.06.2013

За матеріалами:СЛОБIДСЬКИЙ КРАЙ