Тартак: хочу, щоб на наш концерт у Харкові прийшли Жадан і SunSay

Тартак: хочу, щоб на наш концерт у Харкові прийшли Жадан і  SunSay

Фото Тамари Кіч

Гурт «Тартак» сьогодні приїхав до Харкова, щоб зіграти концерт найкращих хітів. Перші хвилини у Першій столиці трохи засмутили виконавців.

Як розповів фронт-мен гурту Сашко Положинський, величезна пробка на Пушкінській трохи вибила гурт із графіку. Але це не завадить підготуватись до концерту.

- Ми ще нічого не запалнували, щойно я дізнався, що ми маємо грати найращі хіти. Але така халепа, що у нас сім альбомів найкращих хітів, і як вибрати найкращі, що будуть сьогодні звучати в програмі, ми не знаємо,  - зізнається Положинський. - Тому підемо за звичною схемою: спочатку заграємо кавалок пісень, які ми хочемо сьогодні заграти за настроєм. Після того, якщо публіка зрозуміє, що найкращі хіти ми ще не заграли, ми будемо спілкуватися з публікою і визначати, які ще хіти треба заграти. Як парвило, за такими сценаріями проходять наші концерти, принаймні у клубах, де є безпосереднє спілкування із публікою, і де клуби не обмежують у часі.

Також учасники гурту розказали про людей, що асоціюються для них із Першою столицею. Серед них – гурт ТНМК, Сергій Жадан і SunSay (Андрій Запорожець).

- Коли я думав про те, хто може прийти на наш концерт з тих людей, яких я знаю, і творчі люди і не творчі, мені б дуже хотілося б, щоб на концерт сьогодні прийшов Сергій Жадан і SunSay, - говорить Олександр Положинський. -  Це дві особи, які для мене асоціюються із Харковом. Оскільки ТНМК тільки родом із Харкова, але вони вже не харківські за своєю пропискою, давно живуть у Києві.

Тамара Кіч

За матеріалами:СЛОБIДСЬКИЙ КРАЙ