The Prodigy влаштують душ журналістам на концерті у Києві

The Prodigy влаштують душ журналістам на концерті у Києві

www.lastfm.ru

Представницькі Mercedes, французьке шампанське Вдова Клико та 300 пляшок звичайної води - замовили учасники британського гурту The Prodigy перед своїм концертом у Києві.

Нещодавно організатори концерту The Prodigy в Києві розказали про райдер британських музикантів, повідомляє  Корреспондент.net.

Концертна команда гурту складається з 18 чоловік. Пересуватися по місту група планує на представницьких автомобілях Mercedes S-класу з англомовним водієм.

Алкоголні уподобання гурту неексклюзивні: легендарне французьке шампанське Вдова Клико, червоне вино, пиво і горілка. Велику увагу група приділяє безалкогольним напоям. Тільки звичайної води команді треба 300 пляшок, крім того велика кількість енергетичних напоїв, коли, апельсинового фрешу, а також фрукти для приготування соків і смузі.

Під час прийомів їжі повинні використовуватися порцелянові тарілки і металеві столові прибори, а скатертини і серветки повинні бути льняними.

У райдері йдеться і про те, що в гримерці перед виходом гурту на сцену повинні бути сендвічі, горіхи, сири, буженина ,риба, свіжий хліб і випічка, десерти і шоколад. А на сніданок їм необхідні звичайна для британців їжа: яйця, боби, бекон і сосиски.

На сцені  The Prodigy будуть обдувати 6 вентиляторів, також має бути 80 рушників і багато води. Тож гурт просить журналістів, що будуть знімати шоу, використовувати водонепроникні камери, адже група не несе відповідальності за ушкодження апаратури водою.

Концерт відбудеться 4 червня у Палаці спорту в Києві.

За матеріалами: Корреспондент.net