Туристи зі Шрі-Ланки хочуть полювати на Харківщині

Туристи зі Шрі-Ланки хочуть полювати на Харківщині

http://oxotnichek.ru

Туристів зі Шрі-Ланки приваблює в Україні не лише природа, а й можливість полювати.

Сьогодні голова ХОДА Михайло Добкін зустрівся з Надзвичайноий і Повноважний посол Демократичної Соціалістичної Республіки Шрі-Ланка в Російській Федерації, а також за сумісництвом в Україні Удаянгою Віратунга. Губернатор запропонував послу розвивати двосторонній туризм.

- Ми намагаємося активно розвивати туризм. Для нас це новий, але дуже важливий напрямок. Ми не можемо похизуватися природними особливостями, які були б магнітами для туристів зі всього світу. Але у нас є зелений туризм, етнотуризм, який ще не розвинений у повній мірі, але у нас є багато цікавих задумок, - зазначив Михайло Добкін.

Посол погодився, що такий вид туризму був би цікавим для його співвітчизників. За його словами, туристи зі Шрі-Ланки із задоволенням приїздили б в Україну, наприклад, заради полювання та подивитися на природу, оскільки на Цейлоні вона зовсім інша. Але, на жаль, поки з цим виникають складнощі. Для того, щоб отримати візу, шріланкійці мусять летіти в Індію і чекати там на відкриття візи близько двох тижнів.

- У нас є туристи, які хочуть приїжджати, але не мають можливості через складність цієї процедури. Ми уже прийняли рішення відкрити наступного року посольство у Києві. Ми сподіваємося, що будемо співпрацювати з вами і у сфері торгівлі і у сфері туризму, - зазначив Удаянга Віратунга.

До речі, за словами посла, минулого року Шрі-Ланку відвідали 22 330 туристів з України. За перші вісім місяців цього року їх кількість збільшилася на 26 %.

Інна Пирлик

За матеріалами:СЛОБIДСЬКИЙ КРАЙ