Унікальна колекція українських пісень на вінілі завтра з'явиться в Інтернеті

Унікальна колекція українських пісень на вінілі завтра з'явиться в Інтернеті

http://top10.ua

Завтра стартує Слобожанський музичний портал, на якому буде викладена українська музика, зібрана протягом 90 років.

На порталі будуть розміщені записи на вінілі, CD, а також книги про музику та поточні новини. Про це повідомила журналістів начальник управління у справах преси та інформації ХОДА Вікторія Маренич. За її словами, буде на порталі і форум, на якому люди зможуть спілкуватися та обмінюватися інформацією про наявність у них унікальних платівок чи інших музичних записів.

Ідея об’єднати різні музичні напрямки української пісні народилася у фотографа та музиканта Євгенія Нємцова, реалізувати її в життя вдалося за підтримки голови Харківської ОДА Михайла Добкіна. Записи, що будуть викладені у мережу, були взяті із приватної колекції та оцифровані.

- Це особиста колекція Євгенія Нємцова, який зібрав більше 1000 дисків та вінілових платівок. Для цього була придбана спеціальна техніка для очищення платівок від грибків, плісняви. Потім кожна платівка оцифровується та зберігається на електронному носії, - розповіла начальник управління у справах преси та інформації ХОДА Вікторія Маренич. - Слобожанський музичний портал - це посібник для людей, які займаються музикою професійно, аматорів, а також студентів. Я вважаю, що він буде користуватися великою популярністю.

Презентація порталу розпочнеться завтра о 15 годині в Харківському обласному організаційно-методичному центрі культури і мистецтв (вул.Пушкінська, 62).

Ірина Гудзь

За матеріалами:СЛОБIДСЬКИЙ КРАЙ