В Покровський монастир привезуть мощі хрестителя Русі. Дати

В Покровський монастир привезуть мощі хрестителя Русі. Дати

http://vsr.mil.by

Мощам князя Володимира можна буде вклонитися у Харкові 23 та 24 липня.

З Москви скриньку зі святинею доставили до Сімферополя на літаку, а звідти пронесуть по містах України хресним ходом, - пише Комсомольская правда.

Харків'яни зможуть поклонитися мощам рівноапостольного князя Володимира, який 1025 років тому хрестив Русь. Віруючі вирішили пройтися по єпархіях Росії, України та Білорусі хресним ходом. Останки князя Володимира зберігаються в Москві та Києві, але в далеку дорогу відправили російські частинки. Скриньку з мощами доставили літаком з Москви в столицю Криму, а звідти понесли по містах і селах.

- Мощі будуть у нас два дні - 23 і 24 липня, встановимо їх у нижньому храмі на території Покровського монастиря, - розповів секретар Харківської єпархії Михайло Кіт.

Православні вірять: часточки князя Володимира мають чудотворну силу і сприяють зціленню від хвороб, тому в Харківській єпархії очікують напливу парафіян.

- Кожні святі мощі по вірі нашій цілющі, а тим більше такої людини, як князь Володимир, який вніс великі зміни в релігію слов'янських народів, - каже отець Михайло. - Звичайно, прийде багато людей. Ми все передбачили: щоб не було тисняви, відкриємо два запасні виходи і будемо намагатися, щоб всі бажаючі змогли вклонитися мощам.

Група паломників зі святинею пересувається по містах України на спеціальному транспорті, де кількість посадкових місць обмежена. Святиню супроводжують представники єпархій українських міст: вони зустрічають мощі і відповідають за їх збереження. Хресний хід завершиться 27 липня у Києві.

За матеріалами: Комсомольская правда