Відомий харківський шоумен про свої підробітки та курйози

Відомий харківський шоумен про свої підробітки та курйози

фото з архіву Юрія Діденка

Якщо відомого співака Едуарда Хіля за життя називали «містером Трололо», то цього молодого чоловіка впевнено можна назвати «містером Юхуху».

Адже саме таким вигуком починав кожен свій вихід на сцену учасник харківської команди КВК «Сборная Бразилии» Юрій Діденко. До речі, він також є солістом популярного харківського поп-рок гурту «Тенденція».

- До КВК я потрапив через конкурс першокурсників харківського національного університету імені В.Н. Каразіна «Альмаматер», - ділиться з кореспондентом «СК» Юрій Діденко. - Мені тоді перепала головна роль. У залі сиділа команда КВК «Експромт», яка і запросила мене до своїх лав.


Список команд КВК, у яких талановитий випускник механіко-математичного факультету грав свого часу, чималий. Список проектів, в яких він брав участь після Клубу веселих та кмітливих, ще більший. А для багатьох з них він навіть пише сценарії. Сьогодні він — затребуваний ведучий на багатьох харківських корпоративах. Та що там корпоративи! Із реклами звичайних цигарок Юрій робив справжнє дійство.

- З 2009 року я працював промоутером в одній із тютюнових компаній світу, - гордовито розповідає Юрій. - Як найкращого співробітника мене тоді навіть відіслали на конференцію до Канарських островів та Чорногорії.


Фізик і лірик — в одній персоні — Юрій Діденко не раз доводив навіть поза сценою свій веселий та кмітливий статус. На одному зі своїх численних підробітків йому навіть у складній ситуації допомогло почуття гумору.


Одного разу в одному з сезонних кафе в Ялті мені довелося працювати дві доби поспіль, не маючи змоги жодного разу присісти, - згадує Юрій. - На другий день я почав погано чути. І, ось, забігає до нас клієнт і запитує: «А у вас є туалет?» А мені почулося: «А у вас є столик?» - Я уточнюю: «А скільки вас людей?» - На що здивований чоловік відповідає: «Я один». - Тоді я кажу йому: «Так сідайте сюди» (вказуючи на столик, що біля мене).

Катерина Терещенко,  матеріал з газети "Слобідський край" №134 від 09.11.2013

За матеріалами:СЛОБIДСЬКИЙ КРАЙ