Виграй квитки на фестиваль «Харьковская сирень»!

Виграй квитки на фестиваль «Харьковская сирень»!

http://dozor.kharkov.ua

"Слобідський край" дає можливість безкоштовно відвідати творчу зустріч з французькою кіноакторкою Мішель Мерсьє, а також на церемонію відкриття і закриття V міжнародного кінофестивалю “Харьковская сирень”.

Лише перші четверо читачів, які зателефонують до редакції і дадуть правильну відповідь на одне з запропонованих нижче запитань, отримають по два квитки на головні події V міжнародного кінофестивалю “Харьковская сирень”. Усі події відбудуться 17-19 травня в Палаці студентів Національного університету "Юридична академія імені Ярослава Мудрого" (вул. Пушкінська, 88).

Для того, щоб піти на урочисте відкриття фестивалю, яке відбудеться 17 травня о 20.00, відповідайте на запитання: Що під час минулорічного фестивалю голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін подарував Почесному президенту “Харьковской сирени” Мілен Демонжо?

Щоб потрапити на творчу зустріч із французькою кіноактрисою Мішель Мерсьє, що проходитиме 18 травня о 17.00, відповідайте на запитання: Яка зірка світового кіно в рамках минулорічного фестивалю “Харьковская сирень” провела творчу зустріч із харків’янами?

Запитання для тих, хто хоче побувати на урочистому закритті фестивалю “Харьковская сирень” 19 травня о 20.00: Режисер із якої країни отримав “Гран-прі” фестивалю “Харьковская сирень” у минулому році?

Відповіді приймаються у четвер, 16 травня, з 10.00 до 13.00 за телефоном (057) 720-04-72. Забрати квитки можна буде наступного дня, 17 травня, з 10.00 до 16.00 в редакції газети “Слобідський край”: Держпром, 6 під’їзд, 7 поверх, м. Харків.

При собі обов’язково мати документ, що посвідчує особу.

За матеріалами:СЛОБIДСЬКИЙ КРАЙ