Як на ярмарку у Дергачах пили медовуху та гралися із тигром (ФОТО)

Як на ярмарку у Дергачах пили медовуху та гралися із тигром (ФОТО)

Фото Ірини Гудзь

Сьогодні на центральній площі Дергачів стартував унікальний фольклорний фестиваль «Козацька родина», у рамках якого майстри та підприємства району представили свої товари.

Серед товарів, які сьогодні можна було купити на дергачівському ярмарку, - молочна і м’ясна продукція, мед, алкогольні напої, квіти і саджанці, одяг, кондитерські вироби та багато іншого. У цей день тут зібралися представники більше 90 підприємств району.

Серед розваг, які пропонувалися гостям заходу, - колоритні експозиції різних населених пунктів Дергачівщини, а також творчі виступи їх творчих колективів. Так, колектив «Зорецвіт» із Пересічного у гумористичній формі показав як спілкуються на базарі дві куми. Усі бажаючі могли подивитися на ходу акробатів та сфотографуватися із артистами.

 

На свято до Дергачів приїхав і контактний зоопарк. Люди могли не лише побачити, але й погратися та сфотографуватися із тигреням, ламою, єнотом та іншими екзотичними звірами.

Майстер-клас показали і місцеві байкери, які проїхалися по сцені на залізних конях.

На відкриття ярмарку приїхали і поважні гості. Так, з вітальним словом до мешканців Дергачів звернулися перший заступник голови Харківської обласної ради Олена Олешко, голова Дергачівської райдержадміністрації Віталій Алексійчук, голова Дергачівської районної ради Михайло Бушев та інші.

Ірина Гудзь  

За матеріалами:СЛОБIДСЬКИЙ КРАЙ