Євробачення-2013: чому країни відмовляються брати участь у конкурсі

Євробачення-2013: чому країни відмовляються брати участь у конкурсі

http://news.liga.net

Туреччина, Боснія і Герцоговина, Чехія, Польща, Португалія, Ліхтенштейн, Люксембург і Словаччина відмовилися брати участь у пісенному конкурсі Євробачення-2013 через фінансові проблеми.

Всі, крім Туреччини, пояснили відмову економічними труднощами, повідомляє ЛігаБізнесІнформ. За даними деяких ЗМІ, від участі в конкурсі відмовилися також Греція і Кіпр, які страждають від кризи більше інших країн Європи. За іншими даними, участь цих країн ще знаходиться під питанням.

Анкара бойкотом пісенного конкурсу висловлює протест проти несправедливих, на її думку, правил голосування. Як повідомила державна телекомпанія Туреччини TRT, країна незадоволена зменшенням впливу телеглядачів в комбінованому голосуванні з членами журі та прямим попаданням у фінал країн-засновників і головних спонсорів Євробачення - Німеччини, Франції, Великобританії, Іспанії, Італії.

Решта країн в складний економічний період вирішили заощадити. Як відомо, внесок для кожної країни-учасниці Євробачення становить близько 100 тис. фунтів стерлінгів. Більш того, в умовах фінансової нестабільності багато країн стали боятися перемоги своїх представників, оскільки в цьому випадку доведеться розщедритися на проведення наступного конкурсу.

За матеріалами: ЛігаБізнесІнформ