Земфіра в Харкові стала режисером (ВІДЕО)

Земфіра в Харкові стала режисером (ВІДЕО)

Фото з соціальних мереж

Земфіра на своєму офіційному сайті виклала відео з українського концерту, яке зробила на власний телефон.

Феноменальна рок-зірка Земфіра не любить, коли її знімають на телефони, камери чи фотоапарати Проте сама залюбки знімає відео своїм власним телефоном. Земфіра знімала публіку та саму себе під час майже усіх своїх українських концертів, зокрема у Києві та Харкові. Один такий відеозапис співачка розмістила на своєму сайті. На відео Земфіра виконує пісню «Дыши». 
Під час концерту Земфіри у Харкові тотальної заборони на відеозйомку не було. Знімали усі. Але все ж таки одній фанатки-операторки, яка була поруч зі сценою від дівчинки-скандал дісталося на горіхи. Спочатку здалося (зокрема автору цих рядків), що Земфіра показала середній палець фанатці , але потім з’ясувалося, що вона...підняла на неї руку. Леді Z не любить, коли її знімають. Проте обійшлося без бійки. Земфіра підійшла до знімаючої її фанатки, що стояла у першому ряду фан-зони та особисто відчитала її.
Разом з тим харківська публіка сподобалася рок-зірці. 
– Харків - улюблений, навіть знаю, що у вас найбільша площа в Європі, - сказала Земфіра,звертаючись до фанів.
Сам концерт вразив гарним звуком та світлоефектами. А найбільше – живим, чистим, проникаючим до глибини душі дивовижним голосом, непередбачуваної часом навіженої Земфіри. Усі були в захваті. Багатотисячний натовп співав разом з співачкою улюблені пісні зі старих та нового альбомів.
Щирість Земфіри під час концерту погасила невдоволення та дискомфорт, який отримала публіка після майже годинного очікування співачки – концерт розпочався майже о восьмій вечора, хоча мав початися на годину раніше. Публіку розважав діджей, гарними, проте не зовсім доречними, електронними треками.
Харківський концерт важко дався співачці. Вона сказала, що втомилась та....лягла відпочити кілька хвилин прямо на сцені. Але до кінця була вірною публіці.
Земфіра присвятила пісні фан-зоні, для трибун, для музиканта Sunsay – Андрія Запорожця, колишнього вокаліста «5'nizza». Також співачку схвилював чоловік, який встав з сидінь і танцював з голим торсом, Земфіра не втрималася і сказала:
– Чоловік без майки, ви мене надихаєте!
Після того, як співачка пішла зі сцени сказавши «До побачення» публіка довго скандувала «Земфіра! Земфіра!» – співачка вийшла на біс, проспівавши ще кілька пісень.
– Обидві сторони втомилися, обидві сторони щасливі, – сказала Земфіра на прощання з Харковом.
Відразу ж після концерту соціальні мережі наповнилися відеозйомкою пісень з концерту – кожен хотів викласти свій шматочок спілкування з улюбленою співачкою. Проте Земфіра не розділила такого вираження любові фанатів і на концерті у Донецьку заборонили будь-яку фото / відеозйомку через інцидент у Харкові.
– У Донецьку перед концертом зі мною розмовляла адміністратор Земфіри (або дівчина, яка вважає себе адміністратором Земфіри) і у ввічливій формі просила не знімати, потім охоронці досить грубо попередили всю фан-зону, а коли розпочався концерт і зовсім вихоплювали фотоапарати і телефони з рук, – написала у живому журналі одна з фанаток.
Донецьким концертом український тур Земфіри в підтримку нового альбому завершився. Якщо вірити самій рок-діві, вона у захваті від українських фанів. Українські концерти Земфіри довели, що любов українських старих та нових фанатів так само міцна, навіть не зважаючи на те, що любити Леді Z іноді дуже важко.

Юрій Борщ

" width="100%" height="auto" frameborder="0" allowfullscreen="">
За матеріалами:СЛОБIДСЬКИЙ КРАЙ