Бордель викрили у спальному районі Харкова. Хазяйку та клієнтів уже встановлено (ФОТО)

Бордель викрили у спальному районі Харкова. Хазяйку та клієнтів уже встановлено (ФОТО)

фото прес-служби ГУ МВС України у Харківській області

Минулого тижня до міліції надійшла інформація про те, що в одній з квартир будинку у спальному районі Харкова дівчата надають сексуальні послуги клієнтам за грошову винагороду.

Оперативники отримали санкцію на здійснення обшуку за вказаною адресою, повідомили у прес-службі ГУ МВС України у Харківській області.


 – Було встановлено, що у квартирі працюють чотири дівчини віком від 20 до 30 років, які цілодобово надають сексуальні послуги чоловікам, – розповів заступник начальника ГУМВС України – начальник кримінальної міліції полковник міліції Ігор Сенчук. – Під час обшуку в приміщенні були виявлені гроші, журнали еротичного змісту, а також мобільні телефони, на які надходили дзвінки від клієнтів.


Також встановлено особу організатора місця для розпусти – нею виявилась 47-річна мешканка Харківської області, яка за допомогою об'яв набирала дівчат для свого бізнесу. Половину усіх грошей, які надходили від клієнтів, жінка забирала собі.


Наразі міліціонерами вже встановлений перелік клієнтів, які користувались послугами жриць кохання. По кримінальному провадженню проводяться подальші слідчі дії: опитування свідків, експертизи, очні ставки.

За матеріалами: сайт ГУ МВС України в Харківській області
Автор: Менеджер сайта