До голодної смерті довела мати-п'яниця свого дев'ятимісячного сина на Харківщині

До голодної смерті довела мати-п'яниця свого дев'ятимісячного сина на Харківщині

http://www.moe-online.ru

36-річна мешканка Валківського району не доглядала за своїми дітьми, унаслідок чого молодший син загинув голодною смертю.

Обстеженням умов виховання дітей цієї громадянки встановлено, що житлово-побутові умови їх проживання вкрай незадовільні, відсутні продукти харчування, мати зловживає спиртними напоями, повідомляє сайт облпрокуратури.

 Жінка мала реальну можливість забезпечити своїй дитині належні умови життя, щомісяця отримуючи державну матеріальну допомогу на утримання синочка, який народився в середині листопада 2011 року. Однак про його здоров’я вона не піклувалась, обмежувала дитину у харчуванні, злісно не виконувала обов’язки по догляду за нею. Як результат, хлопчик помер.
 
Згідно з висновком судово-медичного дослідження смерть настала внаслідок  процесів, що виникають при голодуванні.
 
Другу дитину, хлопчика 2010 року народження, передано на тимчасове утримання сестрі батька. Вирішується питання про позбавлення жінки батьківських прав.
 
Її затримано в порядку ст.115 КПК України. Суд задовольнив  подання прокуратури про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.
 
Затриманій загрожує покарання у вигляді обмеження волі на строк від двох до п’яти років або позбавлення волі на той самий строк.

За матеріалами: Прокуратура Харківської області