Допитати Арсена Авакова можуть у справі загибелі колишнього керівника "Інвестора"

Допитати Арсена Авакова можуть у справі загибелі колишнього керівника

http://kharkov.comments.ua

З приводу самогубства Олександра Мотилевського, який очолював АТ "Інвестор", порушено кримінальну справу.

Співробітниками міліції у квартирі загиблого було знайдено п'ять передсмертних записок, у яких Олександр Мотилевський просить пробачення у матері, дружини, близьких та друзів. В одній з цих записок згадується прізвище Арсена Авакова. Записка називається "Сага про людей і нелюдів". Загиблий пише про те, А. Аваков погано вчинив з вкладниками банку "Базис", залишивши людей без грошей. Записка датована 31 жовтня 2012 року.
- Написано власноруч мною, Мотилевськім Олександром Леонідовичем. Не вкладається в моїй голові те, що скоїв Аваков Арсен Борисович. Бог йому суддя. Як можна було підставити величезну кількість своїх співробітників!? І не вирішити їхніх питань. Таки кугутство і жадібність до грошей перевищує рівень шляхетності і почуття відповідальності, - процитував частину записки Галаван.
За словами начальника слідчого управління кримінальну справу щодо доведення до самогубства "порушено, оскільки вказано конкретне прізвище людини", чиї дії могли стати причиною смерті О. Мотилевського.
Наразі триває експертиза цих записок на автентичність.

Як повідомив Зіновій Голованов, в разі необхідності слідчі будуть відряджені в Італію, де зараз перебуває Арсен Аваков, щоб взяти у нього свідчення по справі.

Юрій Борщ

За матеріалами:СЛОБIДСЬКИЙ КРАЙ