ДТП у дитячому таборі під Харковом зацікавилася Генпрокуратура

ДТП у дитячому таборі під Харковом зацікавилася Генпрокуратура

У пришкільному таборі відпочинку 28 травня дівчинку збила машина, - розповіла на засіданні комісії облради заступник начальника ГУ у справах сім'ї, молоді та спорту ХОДА Лариса Козлова.

Дитина відійшла без нагляду до кіоску, щоб придбати солодощі. Перебігаючи дорогу, вона потрапила під машину. Водій негайно доставив постраждалу до лікарні, проте ніяких ушкоджень у дівчини виявлено не було. Оскільки ні батьки, ні представники школи не виказали претензій, водій поїхав, не залишивши жодних своїх координатів.

Увечері дитина поскаржилася на погане самопочуття, і батьки повезли її до медиків. Виявилося, що у аварія викликала забиття колін та м’яких тканин голови. ДТП одразу ж зацікавилася міліція та Генпрокуратура.

- Через три дні дитина була абсолютно здорова. Проте цей випадок пішов по всім інстанція. Генеральна прокуратура написала, що у Харківській області сталося ДТП з тяжкими наслідками, - розповіла Лариса Козлова. - Якщо порівняти інші нещасні випадки по Україні, які закінчувалися смертю, то Харківська область цього року закінчує кампанію без отруєнь та негативних подій.

Ірина Гудзь

За матеріалами:СЛОБIДСЬКИЙ КРАЙ