Два наркопритони у квартирі та приватному будинку викрили під Харковом (ФОТО)

Два наркопритони у квартирі та приватному будинку викрили під Харковом (ФОТО)

Фото SigmaTV

Міліція приїхала за наводкою сусідів.

За інформацією SigmaTV, наркопритони викрили працівники Лозівського міськвідділу міліції. Одне з кубел знаходилося у квартирі багатоповерхівки . Коли правоохоронці прийшли проводити санкційований огляд, п'ятеро друзів господаря житла знаходились всередині і вживали щойно зварений наркотик. Окрім наркоманів і шприців правоохоронці знайшли у приміщенні також прекурсори — речовини для виготовлення наркозасобів — та сушені коноплі.

Огляд міліція проводила за скаргою сусідів. У заяві люди зазначили, що у під'їзді постійно пахне йодом та хлором, валяються шприци зі слідами коричневої речовини, а одній з квартир постійно стоїть галас. Господарю кварттири загрожує кілька років в'язниці.

Другий наркопритон правоохоронці накрили у приватному будинку також за скаргою сусідів.

- Коли працівники міліції прийшли оглядати подвір'я цього громадянина, то воно було буквально всіяне шприцами. Там виготовляли наркотики, вживали їх. Шприци навіть не намагався ніхто прибирати. Як вживалося — покидали його, і в будинку, і на подвір'ї”, - розповіла помічник начальника Лозівського міськвідділу міліції зі зв'язків з громадськістю та ЗМІ Тетяна Носова.

Правоохоронці також виявили залишки наркотику, згортки з його складовими, пакунки з-під медикаментів та кілька кущів конопель, що росли на городі, і вже сухі кущі у схованці. За словами господаря, наркомістку рослину він садив для власних потреб.

Окрім двох наркокубел та факту зберігання прекурсорів, у ході операції “Мак” лозівські правоохоронці виявили ще сім випадків незаконного посіву коноплі та п'ять фактів її незаконного ж зберігання.

За матеріалами: SigmaTV