Харківським перевертням у погонах дали умовний строк

Харківським перевертням у погонах дали умовний строк

http://atn.ua/

Дільничих інспекторів Київського райвідділу міліції приговорили до умовного покарання за справою перевищення службових повноважень.

Харківська міська прокуратура готується оскаржити вирок Київського районного суду.

13 січня 2009 року співробітники міліції затримали та безпідставно доставили до опорного пункту міліції чоловіка, у якого «виявили» небезпечну наркотичну речовину - канабіс. Чоловіка під тиском доставили до опорного пункту міліції, де тримали близько трьох годин. Крім того, правоохоронці склали протокол, згідно з яким в нього було вилучено канабіс. Після чого працівники міліції склали усі необхідні документи для притягнення до крімінальної відповідальності.

- Дії засуджених були кваліфіковані як перевищення службових повноважень і службовий підлог за відповідними статтями Кримінального Кодексу України, - розповідає старший прокурор Харківської міської прокуратури Олександр Бондаренко. - А дії одного з правоохорнців - ще як незаконне зберігання наркотичних засобів, адже під час затримання у нього було виявлено та вилучено наркотичну речовину — канабіс.

14 листопада 2013 року Київський районний суд виніс вирок щодо позбавлення волі двох правоохоронців. Екс-міліціонерів посадили на чотири роки,  позбавили права займати посади у органах структури МВС строком на три роки із штрафом 6800 гривень.

При цьому засуджені були звільнені від відбуття покарання з випробувальним строком на один рік. Прокуратура міста вже підготувала апеляцію на даний вирок. Державний звинувач буде добиватися реального покарання без випробувального терміну.

Катерина Романцова

За матеріалами:СЛОБIДСЬКИЙ КРАЙ