Харків'янка пирнула ножем коханця, бо не стерпіла образ

Харків'янка пирнула ножем коханця, бо не стерпіла образ

http://ru.freepik.com/

Чоловік ображав та бив свою подругу, після чого вона взялася за ніж.

Як повідомляє ГУ МВС України у Харківській області, днями Жовтневий районний суд Харкова виніс вирок 38-річній харків’янки у вигляді п’ять років та шість місяців позбавлення волі за умисне нанесення тяжких тілесних ушкоджень своєму співмешканцю.

Так, 13 березня цього року між жінкою та її 50-річним співмешканцем виникла сварка. Після спільного вживання алкогольних напоїв чоловік почав ображати свою подругу та вдарив її кілька разів в обличчя. Після цього жінка взяла ніж, щоб нарізати хліба, та не стерпівши образ, нанесла співмешканцю один прямий удар в область живота.

Згідно висновку експерта жінка заподіяла потерпілому проникаюче поранення черева з пошкодженням печінки, чим причинила йому тяжкі тілесні ушкодження.
В ході проведення досудового розслідування вина жінки була повністю доведена.
На суді жінка у скоєному щиро розкаялась і пояснила, що спричинення смерті потерпілому вона не бажала і прохала суд не позбавляти її волі. Але суд, беручи до уваги, що підсудна неодноразово була судима за вчинення навмисних злочинів, визнав її винною у скоєнні злочину передбаченого ч. 1 статті 121 (умисне тяжке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України та призначено покарання у вигляді позбавлення волі терміном на п’ять років і шість місяців.