Крадія-рекордсмена затримано у Харківській області

Крадія-рекордсмена затримано у Харківській області

19-річний хлопець протягом двох місця на території трьох областей вчинити понад 30 злочинів.

Хлопець був звтриманий працівниками Балаклійського УМВС. Він пригнав на станцію технічного обслуговування, розташовану в смт Савинці Балаклійського району, викрадений у Змійові автомобіль Кіа Сееd. На місці затримання також знаходилась ще одна автівка, викрадена в Ізюмі.

Під час слідства правоохоронці довели причетність цього 19-річного раніше засудженого за крадіжки та оборудки з наркотиками балаклійця до численної кількості злочинів.

Як повідомляє прес-служба ГУ МВС України в Харківській області, молодик спромігся з червня по серпень 2012 року скоїти на території Харківської, Сумської та Донецької областей 13 незаконних заволодінь автотранспортом, дві спроби незаконних заволодінь транспортом, 11 крадіжок з торговельних об’єктів, п’ять крадіжок з домоволодінь громадян та дві крадіжки з автомобіля. Здебільшого автівки він викрадав з метою подальшого продажу.

Викрадені автомобілі були розшукані та повернуті у технічно справному стані власникам.
З’ясовано також, що до автомобілів зловмисник проникав різними способами – шляхом вільного доступу, розбивав скло, підбирав ключі. Викрадав з транспорту все, що на його думку мало матеріальну цінність: мобільні телефони, набори ключів тощо. Залазив до гаражів, звідки цупив скутера, магнітоли, бензин.

Також він, пошкоджуючи вікна у магазинах та приватних домоволодіннях, викрадав чималі суми грошей, продукти харчування та алкогольні вироби.

Таким чином на Харківщині постраждали мешканці Червонозаводського, Коломацького, Валківського, Куп`янского, Борівського, Зміївського, Ізюмського, Шевченківського, Дергачівського, Харківського, Первомайського та Лозівського районів.

Наразі чоловік затриманий в порядку статті 115 КПКУ. Триває слідство.

За матеріалами: сайт ГУ МВС України в Харківській області
Автор: Менеджер сайта