Надзвичайні події

Фото: ДСНС Фото: ДСНС

Масштабна лісова пожежа під Харковом: подробиці події (Фото)

  • 23.09.2017 | 11:10

Нагадаємо, 22 вересня, близько 12:20, на території 126-го кварталу Красноградського лісництва в районі населених пунктів Мартинівка, Наталине та Добренька виникла пожежа.

До прибуття основних сил та засобів ДСНС головою Красноградської райдержадміністрації Третьяковим Є. А. було організовано своєчасне залучення спеціальної та пристосованої техніки підприємств, господарств району для гасіння пожежі. Також були проведені усі необхідні заходи з оповіщення та евакуації людей з прилеглих будівель до лісового масиву.

До місця події були направлені підрозділи ДСНС у кількості 29-ти відділень на автоцистернах, 3 автоцистерни лісгоспу, 2 автоцистерни та 2 одиниці пристосованої для цілей пожежогасіння техніки добровільних протипожежних формувань підприємств Красноградщини, а також 200 чоловік особового складу ДСНС та 25 працівників лісгоспу. Також до місця пожежі направлено 60 курсантів та 10 офіцерів Національного університету цивільного захисту України.

Лісова пожежа поширилась на площу близько 70 га (з них приблизно 50 га верхової пожежі) і охопила 126-й, 127-й, 156-й та 118-й квартали лісового масиву. Цьому сприяла вітряна погода.

О 17:20 до місця події вилетів пожежний літак Ан-32. О 17:35 він здійснив перший скид води.

О 18.30 22 вересня вживаються заходи щодо припинення просування вогню до населених пунктів. Силами ДСНС спільно з райдержадміністрацією Красноградського району було врятовано два житлові будинки у с. Мартинівка, з яких евакуйовано 8 мешканців.

Станом на 07.00 23 вересня — пожежу стримують. Верхова пожежа ліквідована. Горить хвойна підстилка на площі біля 70 га. Загрози населеним пунктам немає, — повідомили у ГУ ДСНС України у Харківській області

Loading...

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Коментарі, що містять нецензурну лексику, особисті образи і рекламу, можуть бути видалені модератором

Усього коментарів: 0

Сортування по датi

Новий користувач

Створивши обліковий запис на нашому сайті, ви зможете залишати коментарі та багато іншого.

Нiк (Iм`я):
Пароль:
Поштова адреса:
Коментар:
Захисний код::
   Captcha
   
Зареєстровані користувачі

Якщо у вас вже є обліковий запис на нашому сайті, будь ласка, авторизуйтесь.

Поштова адреса:
Пароль:

Питання дня

 

Головні новини

Влада

Суспільство

Політика

Економіка

Надзвичайні події

Новий Рік

АТО на Донбасі

Вибори до ВРУ

Вибори 2015

Ностальгія

Корисно

Область Online