Мінер-жартівник змусив вийти шістсот пасажирів з поїзда у Харкові

Мінер-жартівник змусив вийти шістсот пасажирів з поїзда у Харкові

фото прес-служби МВС на Південній залізниці

Пасажир потягу "Кісловодськ-Москва" вирішив пожартувати та "замінував" поїзд.

Вчора 9 січня о 15-25 до чергової частини Управління МВС України на Південній залізниці від оператора «112» надійшло повідомлення, про те що зателефонував невідомий громадянин, який повідомив про замінування потягу.

В ході проведення комплексних заходів з поїзда "Кисловодськ-Москва" було евакуйовано близько 600 пасажирів. Вибухових пристроїв та вибухових речовин виявлено не було, повідомили в МВС на Південній залізниці.

По «гарячих слідах» СБУ та міліції на Південній залізниці знайшли чоловіка, який здійснив цей телефонний дзвінок.

«Ним виявився громадянин іншої держави, 1982 р. н. Наразі проводиться весь комплекс необхідних слідчих дій щодо збору доказів провини даної особи», – зазначив Андрій Мельниченко.

30-річний громадянин іншої держави, який виявився пасажиром цього ж потягу, з власного телефону з хуліганських мотивів надав неправдиве повідомлення про замінування. Наразі розпочато кримінальне провадження за ознаками ч. 1 ст. 259 КК України «Завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об’єктів власності», яка передбачає покарання у вигляді позбавленням волі на строк від двох до шести років.