Мучитель харківської Оксани Макар не хотів навіть викликати швидку

Мучитель харківської Оксани Макар не хотів навіть викликати швидку

http://ua.for-ua.com/

Трагедію прокоментувала бабуся одного з хлопців Павла Губіна.

Як повідомляє ТСН, бабуся Павла Валентина Іванівна в ту ніч стала свідком трагедії. За її словами, її онук не винуватий у злочині і даремно взяв на себе провину. Головним же учасником підпалу був його друг Сергій Синсеневич.

"Паша потрапив туди вже о п'ятій годині ранку, коли Сергій подзвонив. А я до цього піднімалася в квартиру, щоб заспокоїти веселу компанію, і бачила, як Юля сиділа і тримала в руках келих зі спиртним, яке підпалював Сергій. Коли все сталося, Павло прибіг додому, поверхом нижче, і попросив викликати швидку. Я зайшла до ванної, дивлюся, ця дівчинка лежить там - оголена, на правому боці, з мокрим волоссям. Обличчя було ціле, тільки кінчики волосся обпалені. Те, що в області живота, грудей, я не бачила, вона була в позі ембріона. Коли я нахилилася до неї, вона каже: "Сеня, мені боляче, не чіпай мене", - а потім каже: "Паша, допоможи". Павло, а не Сергій, поливав водою Юлю, намагаючись її загасити, і навіть обпік собі через це руку. А Сергій навіть "швидку" не хотів викликати відразу, спочатку дзвонив батькам".

У той же час мати Сергія Синсеневича не захотіла спілкуватися зі ЗМІ, пояснюючи це тим, що Юлії Ірніденко стало гірше і їй потрібна допомога. Зараз родина Синсеневичів купує дівчинці ліки, а Губіни здають кров. Тим не менш стан дівчинки погіршується.

"У неї пішла друга стадія опікової хвороби. Продукти розпаду, які утворилися від опікової тканини, почали всмоктуватися. Стан дуже важкий, - розповіла заступник голови Харківської облдержадміністрації з гуманітарних питань Світлана Горбунова-Рубан. - Ситуація непередбачувана".

За матеріалами: ТСН