Наркопритон з наркоманами під кайфом накрили під Харковом

Наркопритон з наркоманами під кайфом накрили під Харковом

http://www.perspektiva-info.by/

Нещодавно до міліції Лозівського району зі скаргою на свого сусіда звернувся мешканець однієї з багатоповерхівок мікрорайону міста Лозова.

Він розповів, що в під’їзді будинку, де він мешкає, постійно чути запах йоду та хлору. Біля дому та на сходах невідомі особи розкидають шприці та сірники.

Правоохоронці провели санкціонований огляд квартири підозрюваного 35-річного чоловіка. В день обшуку в квартирі знаходилося четверо осіб, які разом з господарем «варили» наркотик та ловили від нього кайф.

Підтвердженням цьому стали вилучені медичні шприці, посуд та інші предмети з нашаруваннями речовини коричневого кольору.

Також працівники міліції знайшли шприц з рідиною об’ємом 4 мл, яка згідно висновку експерта є прекурсором – соляною кислотою.

Чоловік використовував її для виготовлення психотропної речовини. Крім того, в кухні на антресолях правоохоронці виявили згорток з подрібненою речовиною рослинного походження близько 8 гр.

За результатами експертних досліджень чоловік незаконного переховував у себе в домі канабіс. 

Днями утримувачу наркопритону було оголошено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень. Зловмиснику загрожує до 5 років позбавлення волі.