Сирійці тікають в Україну

На українському кордоні затримали нелегальних мігрантів з Сирійської Арабської Республіки.

Останнім часом збільшилась кількість випадків організації незаконного переправлення нелегальних мігрантів через державний кордон України з використанням підроблених документів, тобто кримінальних правопорушень, передбачених ст.ст.332, 358 КК України. Про це повідомляється на сайті прокуратури Львівської області. 

Так, 14 серпня поточного року на пункті пропуску «Шегині» Львівської митниці Міндоходів України затримано двох громадян Сирійської Арабської Республіки, які намагалися перетнути державний кордон України та потрапити в Республіку Польща по підробленим документам як громадяни Іспанії

Організатором переправлення сирійців виявився громадянин ФРН. Наразі йому оголошено про підозру у вчиненні даного кримінального правопорушення та обрано запобіжний захід у виді тримання під вартою.

Окрім того, в це же день на пункті пропуску «Краковець» Львівської митниці Міндоходів України затримано двох громадянок Республіки Камерун, які намагалися перетнути державний кордон України та потрапити в Республіку Польща по підробленим документам як громадянки Болгарії.

Вказані особи уже судом визнані винними в незаконному перетені державного кордону за підробленими документами.

За матеріалами: Прокуратура Львівської області