Один чоловік загинув, двоє травмувалися на залізничних коліях під Харковом

Один чоловік загинув, двоє травмувалися на залізничних коліях під Харковом

Всього за минулий тиждень до Управління МВС України на Південній залізниці надійшло чотири повідомлення про залізничні травмування, аж троє з них трапилися на Харківщині.

3 серпня до чергової частини лінійного відділу на ст. Харків – Пасажирський надійшло повідомлення про те, що на перехідній доріжці між платформами по ст. Коломак пасажирським потягом було смертельно травмовано 48-річного мешканця Коломацького району. Наразі усі обставини події з’ясовуються, повідомляє сайт УМВС України на Південній залізниці.

А 5 серпня року до лінійного відділу на ст. Основа надійшло повідомлення про те, що на перегоні «Ізюм - Букіно» вантажним потягом було травмовано 58-річну мешканку Ізюмського району.

А вже через деякий час до того ж лінійного відділу надійшло повідомлення про те, що на ст. Шебелінка електропотягом травмовано 42-річну мешканку м. Балаклія. Жінка, поспішаючи кудись у своїх справах, вирішила перейти залізничні колії, по яким в цей час рухався електропоїзд. Але замість того, щоб зачекати доки він проїде, вона вирішила «проскочити» і вибігла на колії. Хоч машиніст електропоїзду подав гучний сигнал та застосував екстрене гальмування, але уникнути зіткнення не вдалося. Жінка залишилася живою. З численними травмами її доставлено до лікарні.