Отруїлиcя грибами сім мешканців Харківщини

Отруїлиcя грибами сім мешканців Харківщини

http://062.ua

Працівники Дергачівського РВ ГУМВС України в Харківській області зафіксували сім випадків отруєння.

Як повідомляє прес-служба ГУ МВС України в Харківській області, нещодавно до чергової частини надійшло повідомлення про доставлення до обласної клінічної лікарні м. Харкова 30-річного чоловіка, мешканця с. Сіряки, який отруївся грибами. Лікарі, на щастя, надали йому своєчасну медичну допомогу.

Також від отруєння грибами нещодавно постраждали двоє мешканців с. Солоницівка – 38-річний чоловік та його 39-річна дружина, які також скуштували власноруч зібрані гриби, в результаті чого опинились на лікарняному ліжку. На теперішній час їх стан здоров’я є задовільним.

У селі Козача Лопань отруїлись грибами ціла родина – 50-річна жінка, її 39-річна племінниця і 36-річний чоловік. Усі вони потрапили серед ночі до відділення токсикології ОКЛ м. Харкова, де зараз проходять лікування.

Сьогодні вранці працівники чергової частини отримали повідомлення від фельдшера Вільшанської лікарні про шпиталізацію 61-річної мешканки Харкова до 2-ї Харківської клінічної лікарні, яка отруїлась грибами. Жінка зібрала гриби у вільшанському лісі, а після вживання їй негайно довелося звернутися за медичною допомогою. Стан здоров’я громадянки був вкрай важким.

Автор: Менеджер сайта