Поле конопель на півтора мільйони доларів знайшли під Харковом

Поле конопель на півтора мільйони доларів знайшли під Харковом

http://job-sbu.org/

Незаконні насадження коноплі, що росла між рядами соняшника на площі понад 90 гектарів, виявили транспортні міліціонери у Красноградському районі.

Міліція з залученням військовослужбовців внутрішніх військ вилучила майже 1,5 тони конопель, зразки яких були направлені на експертне дослідження до НДЕКЦ при УМВС України на Південній залізниці.

За оцінкою спеціалістів, оптова вартість наркотиків виготовленого з такої кількості рослин, могла скласти приблизно 1,5 мільйони доларів за цінами чорного ринку.

За словами начальника Управління МВС України на Південній залізниці Андрія Мельниченка, встановлено, що поле належить одному з приватних сільськогосподарських підприємств Харківської області. Наразі роботи по знищенню незаконних посівів тривають. Правоохоронці проводять заходи щодо встановлення осіб, причетних до вирощування нарковмісних рослин.

За даним фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 310 Кримінального кодексу України (посів або вирощування снотворного маку чи конопель), яка передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 7 років.