Сергій Помазун хотів влаштувати розправу у універмазі Бєлгорода (ВІДЕО)

Сергій Помазун хотів влаштувати розправу у універмазі Бєлгорода (ВІДЕО)

http://www.vesti.ru/

Бєлгородський стрілок, якого затримали напередодні пізно увечері, відмовляється розмовляти зі слідчими.

На першому офіційному допиті Сергій Помазун заявив, що даватиме свідчення тільки у суді. Йому вже пред'явили звинувачення, найближчим часом проведуть психіатричну експертизу, повідомляють Вести.ру.

У ході допиту "білгородського стрілка" з'явилася нова інформація: він зізнався, що збирався влаштувати розправу у великому універмазі Бєлгорода, тому що в понеділок вранці його відмовилися пропустити всередину, пославшись на його зовнішній вигляд. Після цього він посварився з охоронцем.

Злочинець пішов у магазин зброї "Охота", щоб купити боєприпаси до карабіна "Вепр". Однак там продавці відмовилися продавати йому патрони, оскільки у нього не було дозволу. Після цього Помазун повернувся додому, взяв карабін і боєприпаси, які були у нього вдома, ще раз повернувся в збройовий магазин, і там влаштував стрілянину. У універмаг, розташований в декількох метрах від збройового магазину, Помазун вже не повернувся.

Нагадаємо, операція із затримання тривала більше доби. Всього в цій операції було задіяно більше двох тисяч співробітників силових структур.

У понеділок, 22 квітня, близько 14.00 годин Сергій Помазун зайшов у збройовий магазин з карабіном "Вепр". Там він убив трьох осіб - двох продавців і одного відвідувача. Після цього він озброївся гвинтівкою "Тигр" і вийшов на вулицю, там також відкрив стрілянину, убивши одного дорослого і двох школярок. Після цього Помазун зник на автомобілі BMW Х5.

У декількох кварталах від місця злочину він кинув машину. Переховувався, як з'ясувалося, в болотах в лісосмузі поблизу Бєлгородом. Співробітники поліції затримали його під час спроби сховатися на товарному поїзді.

" width="100%" height="auto" frameborder="0" allowfullscreen="">
За матеріалами: Вести.ru