Сьогодні з оглядового колеса у парку Горького пожежники знімали харків'ян (ФОТО)

Сьогодні з оглядового колеса у парку Горького пожежники знімали харків'ян (ФОТО)

Фото ДСНС України у Харківській області

У Харківському парку Горького пройшли навчання рятувальників.

20 листопада рятувальники Харкова спільно з курсантами-верхолазами Національного університету цивільного захисту України та персоналом КП ЦПК та В ім. М. Горького тренувалися ліквідовувати умовну надзвичайну подію на атракціоні «Колесо огляду».

За легендою навчань під час роботи атракціону виникла поломка, внаслідок якої, зупинився рух колеса. Відвідувачі зависають у кабінках на висоті до 55 метрів. Через деякий час простою у них з’являється паніка. Дії персоналу щодо ліквідації несправності не принесли бажаного результату.
Тоді приймається рішення викликати на ліквідацію події рятувальників. До місцявиклику негайно прибув підрозділ ДСНС на 50-ти метровому авто підіймачі та курсанти-верхолази Національного університету цивільного захисту України.

Автопідйомником курсанти-верхолази піднялись до кабінки колеса огляду та за допомогою спеціального спускового пристрою провели евакуацію людей.

Також був відпрацьований варіант рятування людей за допомогою корзини, яка встановлюється додатково на авто драбину і може витримувати навантаження до 200 кг.

В цілому навчання пройшли успішно. Вони дали змогу рятувальникам та працівникам парку відпрацювати чіткий алгоритм дій під час виникнення надзвичайних подій подібного роду.