Відеоновина: Сотні фур під Харковом стоять не через сніг, а через "лисі" колеса

Відеоновина: Сотні фур під Харковом стоять не через сніг, а через

http://1istochnik.ru

Ситуація на ділянці траси Харків – Довжанський, що проходить через Ізюм, дещо поліпшилася.

Нагадаємо, вчора в Ізюмі на трасі Харків-Довжанський великогабаритний транспорт фактично зупинився. Особливо  проблемною стала ділянка дороги у напрямку до гори Крем’янець.

Сьогодні вранці транспортну пробку вдалося  ліквідувати, але фур не поменшало. Навпаки, за ніч з 13 на 14 грудня їх  стало значно більше.  Багатокілометрова вервечка габаритних авто, починаючи з в’їзду в Ізюмі і аж до гори Крем’янець, утворила  своєрідний нерухомий  потяг.

Причини такого стану редакція "Обрії Ізюмщини" попросила прокоментувати  представника  Чугуївського дорожно-експлуатаційного підприємства   Олександра Деркача. Він пояснив, що колектив автодору докладає чимало зусиль, аби справитися зі стихією.  На ділянці 624 – 635  працює дев’ять одиниць  техніки. Тобто на двокілометровому відрізку траси по одному грейдеру.  Фури стоять  через те, що  колеса  не оснащені зимовими покришками. 13 грудня, скажімо, шляховики прочистили проїжджу частину, як кажуть до чорноти,  посипали сумішшю, але  це не допомогло. Більшість транспорту  з лисими колесами не змогла  здолати  підйом.  До того ж, далася взнаки безініціативність і проста  байдужість  водіїв, які  відмовилися  від будь-яких спроб рушати з місця. Така обстановка склалася, наприклад, біля села Кам’янка. За словами керівника  автодорівців,  фури навіть у дощову погоду з труднощами  збираються на гору.

" width="100%" height="auto" frameborder="0" allowfullscreen="">
За матеріалами: сайт Обрії Ізюмщини