Сусіди жінки, яку вбив та закопав у лісі чоловік, розповіли про її життя (ФОТО)

Сусіди жінки, яку вбив та закопав у лісі чоловік, розповіли про її життя (ФОТО)

фото з соцмереж

Сусіди Олени Лазаревої, яку жорстоко убив власний чоловік, розповіли подробиці життя жінки.

Як розповіла нашому кореспонденту сусідка Олени Вікторія, дівчині сьогодні, 29 листопада, виповнилося б лише 30 років, а не 32, як зазначено у матеріалах, які викладені на сайті ГУ МВС України у Харківській області.

До того, за словами Вікторії, покійна Олена Лазарева не вживала алкоголю та вела спокійне сімейне життя, виховувала двої доньок. Часто випивав її чоловік, якого правоохоронці підозрюють у скоєнні убивства.

Сама Олена була гарною матір'ю, закінчила Українську державну академію залізничного транспорту, працювала на станції Харків-Сортувальний технічним спеціалітом. Олена виховувала двох доньок, возила їх на заняття хореографією та у басейн. Батько Олени був офіцером, мати - касиром на Південній залізниці.

Усі сусіди та знайомі Олени любили та поважали її. Загибель Олени сколихнула увесь район Харкова, де вона мешкала.

Похорон Олени Лазаревої відбудеться 30 листопада, відспівування - 0 13.00 у церкві на Сортировці.

Нагадаємо, вчора на сайт міліції з'явилася інформація про жорстоке вбивство жінки. Повідомлялося, що у сім'ї відбулася сварка. Чоловік накинувся на жінку з кулаками після розпиття алкоголю. Зловмисник наніс жінці сильні удари по обличчю, від чого вона впала. У пориві люті нелюд схопив шматок тротуарної плитки та добив нещасну. Щоб приховати сліди злочину, він відніс тіло до лісосмуги і сховав під листям, а одяг спалив.

За матеріалами:СЛОБIДСЬКИЙ КРАЙ