У нічному клубі на Клочківській був погром

У нічному клубі на Клочківській був погром

http://kharkov.sportclubs.com.ua/

Троє харків'ян влаштували бійку.

Як повідомляє ГУ МВС України у Харківській області, близько другої години ночі надійшов сигнал про спрацювання тривожної сигналізації в одному із охоронюваних розважальних закладів на вулиці Клочківській.

До правоохоронців звернулась адміністратор закладу і повідомила, що троє відвідувачів півночі відпочивали у клубі, поводили себе досить нахабно та агресивно, а кілька хвилин тому почали між собою битися, ламаючи все, що попадалося їм на шляху. Харків'яни побили посуд та зламали меблі.
Працівники закладу спробували вгамувати бешкетників, та отримавши у відповідь погрози, лайку та кілька поштовхів, вирішили негайно натиснути кнопку екстреного виклику міліції. Вже за кілька хвилин на п’яних хлопців наділи наручники та забрали до подальшого з'ясування обставин.

У Київському районному відділі міліції, куди було доставлено затриманих, з’ясувалось, що молоді люди, старшому з яких 26 років, хильнувши зайвого, втратили самоконтроль. До речі, разом із неоплаченим рахунком, харків’яни нанесли розважальному закладу збитків на 4 тис. грн.