У Південної залізниці ледь не вкрали десять вантажних вагонів

У Південної залізниці ледь не вкрали десять вантажних  вагонів

фото сайт УМСВ України на Південній залізниці

Троє молодих чоловіків віком від 21 до 24 років, мешканці Луганщини, захотіли заробити собі «легких грошей».

В районі залізничної станції «Занки» молодики побачили вантажні вагони, що знаходилися у парку відстою. Крадіжку вагонних деталей зловмисники спланували скоїти уночі. Нічні злодії вже встигли зняти близько 5 тонн пружин з вагонів та завантажити їх у автівку, яка чекала на них неподалік. Але довести задуману справу до кінця їм завадили правоохоронці, повідомляє сайт УМВС України на Південній залізниці.

Як розповів т. в. о. заступника начальника Управлiння – начальник кримiнальної мiлiцiї, полковник мiлiцiї Сергiй Лук'яненка, у червні поточного року транспортними міліціонерами була отримана інформація про протиправну діяльність групи осіб, яка скоювала демонтажі залізничних вагонів. "Це були чотири особи, мешканці Луганської області, якими було разобладнано 10 залізничних вагонів. Загальні збитки складають більше 200 тисяч гривень», – зазначив Сергій Лук’яненко.

Правоохоронець також зауважив, що якби ці вагони подали до подальшої експлуатації, наслідки могли бути дуже тяжкими.

З пояснень затриманих стало відомо, що викрадені залізничні деталі вони планували здати до пункту прийому металобрухту та отримати за це гроші. Для здійснення крадіжки зловмисники використовували спеціальне обладнання, що мали при собі, а щоб перевезти викрадене, найняли вантажівку. Демонтовані деталі злодії складали в автомобіль, в якому правоохоронці й виявили їх.

Наразі троє підозрюваних затримано у порядку ст. 115 КПК України. За даним фактом порушена кримінальна справа.