У п’ятьох харківських бізнес-центрах шукали вибухівку. Оновлено

У п’ятьох харківських бізнес-центрах шукали вибухівку. Оновлено

Фото: vgolos.com.ua

Інформація про те, що в будівлях нібито закладено вибухівку, надійшла до правоохоронців 5 червня близько 12.10.

Як повідомили в поліції, під загрозою можливого замінування опинилися приміщення бізнес-центрів на вулицях Академіка Проскури, Іванова, Алчевських, Богдана Хмельницького та проспекті Московському.

На місце події для перевірки інформації виїхали слідчо-оперативні групи, кінологічна служба, експерти-криміналісти та вибухотехніки. Проводиться огляд приміщень.

Інформація внесена до Журналу єдиного обліку правопорушень. Перевірка триває.

ОНОВЛЕНО: 

За інформацією ГУНПУ, експерти оглянули 29 200 кв. метрів приміщень та прилеглої території, евакуювали 1590 громадян. Жодних вибухових речовин не виявлено.

З будівлі на вулиці Академіка Проскури були евакуйовані 500 осіб, оглянуто близько 7500 кв. метрів території.

У бізнес-центрі на вулиці Алчевських оглянуто 3200 кв. метрів приміщень та 1200 кв. метрів прилеглої території, евакуйовано70 осіб.

З офісної будівлі на вулиці Свободи евакуйовані близько 600 осіб, оглянуто більше 7000 кв. метрів загальної площі.

З будівлі на вулиці Богдана Хмельницького правоохоронці евакуювали 120 громадян. Оглянуто 4500 кв. метрів приміщень та 1000 кв. метрів прилеглої території.

З будівлі на проспекті Московському евакуйовані 300 осіб, оглянуто 4000 кв. метрів приміщень та 800 кв. метрів прилеглої території.

В ході обстеження жодних вибухових пристроїв або небезпечних речовин правоохоронці не виявили. Вирішується питання про внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Микола Мельник