Ведуча Нового каналу потрапила у ДТП та розборку з кавказцями

Ведуча Нового каналу потрапила у ДТП та розборку з кавказцями

фото http://tochka.net/

Вчора, 16 травня, о 20:30 за адресою вул. Гарматна, 6 Альона Мусієнко, ведуча програми "Підйом" на Новому каналі, потрапила у ДТП.

- Ведуча Нового каналу Альона Мусієнко в'їхала в автомобіль Range Rover білого кольору, який різко загальмував перед нею, - розповів по телефону керівник «Підйому» Сергій Четверухін, поки Альону оглядали лікарі. - За свідченнями очевидців, машина білого кольору збиралася повернути через подвійну суцільну осьову. При цьому водій не включив ні гальмівні габарити, ні повороти.

Як повідомляє портал tochka.net, Пізніше Альона розповіла, що відразу після події з машини вийшло четверо хлопців кавказької зовнішності. Вони стали погрожувати свідкам - перехожим, водієві машини, що їхала за авто Альони, і всім, хто намагався заступитися за дівчину. Водій Range Rover разом з пасажирами силою відбирали мобільні телефони, якими фотографували те, що відбувається, і розбивали їх.

На місце ДТП через час приїхали працівники ДАІ і машина швидкої допомоги.

- Хлопці відразу зняли номери з своєї машини і кудись пішли, - розповіла після огляду лікарів сама ведуча. - Приїхавши співробітники ДАІ нічого не робили - для складання протоколу потрібні власники другого авто. Нам запропонували їх пошукати самостійно!

- Я їхала з невеликою швидкістю - згідно з правилами руху, пристебнута. Просто не встигла так само, як вони, різко загальмувати. При ударі спрацювала подушка безпеки, - це мене врятувало. Вдарилася головою, але не так сильно, як могла б. Я вискочила з машини - вона стала горіти. У автомобіля повністю пошкоджений капот. Лікарі сказали, що у мене струс і відправили на обстеження до невропатолога, - розповіла Альона Мусієнко.

За матеріалами: http://tochka.net/