Вибух у будинку на Рогані: відео з квартири та записка від померлого (ВІДЕО)

Вибух у будинку на Рогані: відео з квартири та записка від померлого (ВІДЕО)

фото "КП"

Причиною вибуху п'ятиповерхового будинку по вулиці Електровозне в Харкові було самогубство.

 Про цю версію повідомили сусіди загиблого чоловіка, пише "Комсомольська правда".
 
Сьогодні в 6:00 18 хвилин в цегляному будинку на Рогані вибухнув газ. Вибуховою хвилею вибило вікна з квартири, яка була епіцентром вибуху, знесло стіну, яка відділяла приміщення від під'їзду. Чоловік, який знаходився в квартирі, вилетів з квартири на вулицю. На той момент, коли приїхала "швидка" він був ще живий, але помер по дорозі в лікарню - кажуть сусіди.

- Там знайшли його передсмертну записку "Прости мене", - розповіла сусідка загиблого. - Кому писав - не знаю, жив він тут один.
 
Вранці чоловік відкрив в квартирі всі конфорки газової плити, а потім увімкнув світло. Це спровокувало вибух.
 
Загиблий не був власником квартири - він орендував її приблизно півроку тому. За неперевіреними даними, чоловікові було близько 45 років - всі подробиці зараз уточнюють міліціонери і співробітники прокуратури, які працюють на місці вибуху.
 
Після події дев'ять мешканців будинку, які на момент вибуху перебували в будинку, були евакуйовані. Зараз всі власники квартир в п'ятиповерхівці повернулися додому.
 
- У будинку працює електрика, опалення і газ, - підтверджують у Орджонікідзевської районної адміністрації Харкова.
 
Газ і електрику відключили тільки в зруйнованій квартирі. В даний момент працівники комунальних служб виносять з дому уламки і закривають плівкою вікно квартири.

" width="100%" height="auto" frameborder="0" allowfullscreen="">
За матеріалами: Комсомольська правда в Україні